Тринадцятьох жителів Харківської області відзначив державними нагородами Президент України Володимир Зеленський. Про це стало відомо з офіційного указу глави держави. Високі відзнаки, ордени, медалі та почесні звання отримали керівники місцевої влади, медики та залізничники. Серед нагороджених є очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов і керівниця Чугуївської громади Галина Мінаєва.
Посадовців та фахівців нагородили за вагомий внесок у захист суверенітету, розвиток суспільного життя та мужність. Згідно з текстом офіційного документу на сайті Офісу президента, відзнаки присвоєно за зміцнення української державності. Також лідер країни оцінив самовідданість громадян під час сумлінного виконання професійного обов’язку.
Хто з жителів Харківщини отримав держнагороди
- Орден Богдана Хмельницького ІІ ступеня: Олег Синєгубов — начальник Харківської обласної військової адміністрації.
- Орден княгині Ольги І ступеня: Галина Мінаєва — начальниця Чугуївської міської військової адміністрації.
- Орден княгині Ольги ІІІ ступеня: Віта Ковальська — заступниця начальника Харківської обласної військової адміністрації.
- Орден “За заслуги” ІІІ ступеня: Віль Бакіров (професор кафедри Інституту соціології та медіакомунікацій ХНУ імені В. Н. Каразіна) та Роман Прокопʼєв (головний інженер Регіональної філії “Південна залізниця” АТ “Укрзалізниця”).
- Звання “Заслужений діяч мистецтв України”: Артем Вусик — викладач кафедри Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського.
- Звання “Заслужений діяч науки і техніки України”: Юрій Бойчук (ректор ХНПУ імені Г. С. Сковороди) та Сергій Панченко (ректор Українського державного університету залізничного транспорту).
- Звання “Заслужений економіст України”: Володимир Величко — радник ДП “Харківський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації”.
- Звання “Заслужений лікар України”: Світлана Бережна (директорка Дергачівської центральної районної лікарні) та Марина Курінна (лікарка відділення міської багатопрофільної лікарні № 18 Харківської міськради).
- Звання “Заслужений працівник освіти України”: Костянтин Бугайчук (завідувач лабораторії Навчально-наукового інституту №2 ХНУВС, підполковник поліції) та Вікторія Гросул (завідувачка кафедри Державного біотехнологічного університету).






Залишити коментар